شکل تصویر
شکل تصویر

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

یکی از دغدغه های اساسی ساکنین ساختمان، جدا شدن سنگ نما از ساختمان است. برای جلوگیری از این اتفاق از رولپلاک کردن سنگ نماها استفاده میکنند ضمن اینکه با رولپلاک کردن می توان از خسارات مالی و جانی که بخاطر ضعف مقاومت نمای ساختمان است، پیشگیری به عمل آورد به زبان دیگر استفاده از پیچ رولپلاک نمای ساختمان با طناب و یا داربست و ... به ایمنی نمای ساختمان ها کمک می کند.

برای رولپلاک کردن نمای ساختمان، از پیچ‌های مختلفی استفاده می‌شود که هرکدام بستگی به نوع و ضخامت سنگ و ملات ساختمان دارد. بهترین نوع پیچ که می توانیم برای محکم سازی نمای سنگی استفاده کنیم، پیچ های گالوانیزه هستند. این روکش‌ها از زنگ زدگی و خوردگی پیچ به مرور زمان جلوگیری می‌نماید. پیچ‌ها در سایزهای متفاوتی از جمله 5 سانتی، 6 سانتی و 7 سانتی می‌باشد که انتخاب آن بسته به نوع سنگ و موقعیت آن در نمای ساختمان متفاوت خواهد بود در ضمن این پیچ ها به راحتی در سنگ اسکوپ می شوند و در برابر شرایط جوی مقاوم هستند.

گروه ارتفاع کاران عنکبوتی، مجری پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران، البرز، اصفهان، مازندران و... می‌باشد.

شستشوی نمای ساختمان بدون داربست

در شهر های بزرگ مثل تهران و یا حتی شهرهای کوچک آلودگی هوا علاوه براینکه نقش زیادی در زندگی و سلامت بشر دارد، بر روی نمای ساختمان ها نیز اثر بدی می گذارد و باعث کدر شدن نمای ساختمان شما می شود.

 نگران نباشید  گروه ارتفاع کاران عنکبوتی با سابقه ای باور نکردنی و افراد مجربی که در نماشویی دارد به کمک شما می آید تا با کمترین هزینه و بدون نیاز به داربست، نماشویی ساختمان خود را با خیالی راحت به ما بسپارید.

شستن نمای ساختمان به خصوص برای ساختمان‌های قدیمی ضرورت بیشتری دارد. آلاینده‌ها و ذراتی که روی سنگ‌های ساختمان می‌نشینند در اثر باران و با گذشت ایام موجب کاهش کیفیت نما می‌شوند که باید با شستشوی نمای ساختمان این مشکل را برطرف کرد.

شکل تصویر
شکل تصویر
شکل تصویر
شکل تصویر

رنگ آمیزی نمای ساختمان بدون نیاز به داربست

رنگ آمیزی نما امروزه یکی از پرتقاضا ترین خدمات در صعنت ساختمان سازی و همچنین بازسازی نمای ساختمان می باشد.

اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان امروزه با پیشرفت تکنلوژی بسیار راحت تر از قبل شده و برای اجرای این خدمات دیگر نیازی به بستن داربست نمی باشد.

کلیه خدمات رنگ آمیزی نمای ساختمان امروزه با استفاده از دسترسی طناب و بدون نیاز به بستن داربست انجام می شود. و هزینه های اجرای خدمات رنگ کردن نمای ساختمان  با روش راپل کاری بسیار کمتر از قبل شده است.

رنگ آمیزی نما موجب بازسازی و زیباسازی نمای ساختمان و برجستگی ظاهری آن می شود. همان طور که میدانید با گذشت زمان رنگ نمای سیمانی ساختمان بر اثر بارش ها و هرگونه آلودگی و گرد و غبار دچار کهنگی در ظاهر و فرسایش نما می شود.

به همین دلیل زمانی که نقاشی بر سطوح نمای ساختمان اجرا می شود به نوعی بازسازی و زیبایی دوباره نماهای ساختمان می شود.

اگر نمای ساختمان شما سیمانی می باشد و برای اولین بار است که قرار است رنگ آمیزی بر روی سطوح انجام شود باید به دو مورد بسیار مهم توجه کرد که شامل:

  1.  رنگ آمیزی نمای سیمانی تازه ساخت و تمیز
  2. رنگ آمیزی نمای سیمانی قدیمی و دارای آلودگی

دو موردی که در بند قبل به آنها اشاره شد بسیار مهم می باشند و حتما قبل از اجرای رنگ آمیزی باید به آن توجه کرد. زیرا هم در قیمت و هم در نحوه اجرا کاملا متفاوت خواند بود.

 

عایق‌کاری نمای ساختمان و دیوارهای جانبی

عایق کاری نمای ساختمان با طناب و بدون داربست یک خدمات همیشگی در شهرهایی است که ساختمان سازی زیادی در ان انجام شده است. ساختمان های بلند به دلیل سخت بودن دسترسی به انها نمیتوان هر دقیقه روی انها داربست بست و یا دیوار کناری ساختمان به دلیل عدم اجازه همسایه داربست بست.

پس راپل یا عایق کاری بدون نیاز به داربست به  کمک شما می اید و به راحتی از این طریق میتوانید نما و دیوارهای بلند مرتبه خود را عایق کاری کنید. 

بهترین روش عایق کردن نمای ساختمان و دیوار جانبی استفاده از چسب های نانو میباشد که با استفاده از قلمو روی نما زده میشود. روش انجام عایق کاری هم با راپل روی دیوار فرود زده میشود و به راحتی کار عایق دیوار را انجام خواهند داد. حتما بعد از انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما روی پیچ ها و ترک های موجود را با چسب مورد نظر عایق بندی کنید تا اب مجدد پشت سنگ نفوذ نکند.

در نمای ساختمان به دلیل زیبایی و رخ کار باید ظرافت بیشتری به خرج بدهیم و از مواد بیرنگ و قوی استفاده کنیم. نمای سنگی ۹۰ درصد از درز و بندهای انها اب را به داخل ساختمان نفود میدهد. خوبی راپل این است که در چند دقیقه میتوان به محل مورد نظر دسترسی پیدا کرد و مانند داربست یک روز وقت افراد را نمیگیرد.

گروه ارتفاع کاران عنکبوتی، مجری پروژه‌های عایق کاری نما و ایزوگام دیوارهای جانبی ساختمانها و برجها در اسرع وقت، با بهترین کیفیت و قیمت نازل می باشد.

شکل تصویر
شکل تصویر

همه پروژه‌ها را با عشق انجام می دهیم

150 +

پروژه کامل

از آغاز به کار گروه کار در ارتفاع عنکبوتی، بیش از 150 پروژه مختلف، پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، رنگ آمیزی نما بدون نیاز به داربست، عایق کاری نما و دیوارهای جانبی ساختمانها، جوشکاری در ارتفاع، ترمییم نمای ساختمان بدون داربست و شستشوی نما با موفقیت انجام شده است.

90+ %

رضایت مشتریان

آنچه گروه ارتفاع کاران عنکبوتی را متمایز از رقبا می‌کند، خط مشی مشتری‌مداری و اولویت رضایت مشتریان است.
رضایت بالای 90 درصدی مشتریان ما، بزرگترین افتخار ماست. امیدواریم شما نیز جزءمشتریان راضی باشید.

گارانتی

ضمانت نامه معتبر

تیم پشتیبانی ما هفت روز هفته و 24 ساعته در خدمت شماست و تمامی پروژه‌ها به همراه ضمانت نامه معتبر می‌باشد. مشتریان ما تمامی موارد مربوط به پروژه را با تیم پشتیبانی ما مطرح و در صورت بروز مشکل، تیم اجرایی نسبت به رفع آن در اسرع وقت اقدام می نمایند.

پروژه خود را با ما شروع کنید

اگر سوالی دارید میتوانید علاوه بر راههای تماس از طریق تماس و شبکه اجتماعی ما و نیز پیام رسانها، از طریق پر کردن فرم ارتباط با ما، در ارتباط باشید. همکاران پشتیبانی گروه ارتفاع کاران عنکبوتی، در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

فرم را پر کنید و در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

[contact-form-7 id="1897"]
×